Popüler Yayınlar

5 Mayıs 2016 Perşembe

Denizli de evden eve nakliyesi yaptırmak istiyorum.

Sorun olarak kabul ettiğim konuların başında,İnternete baktığımda Google de bir sürü firma çıkıyor ilk sayfada çıkan birkaç firmayı aradım''biz Denizli de şehir içi evdeneve nakliyat yapmıyoruz''dediler.Nedenini sormaya cesaret bile edemedim,araştırmalarım sonucu bu firmaların Denizli evden eve nakliyat firması olmadığını öğrendim.
Bir arkadaşım x bir firma ile anlaşmış,Haber vermeden ve mesleki güvenle firmanın internet adresinde yazan adrese gitmiş,burada böyle bir firma yok hiç görmedik duymadık demişler,arkadaşım şok olmuş,nihayetinde eşyalarını teslim edeceği bir firma olarak görmüş benimsemiş firmayı,anlattığına göre telefonda öyle güzel güzel, vadler sözler duymuş ki,düşünmüş Denizlinin en dürüst firması ile anlaştım diyerek adrese gittiği için inan o halini görmenizi ve dinlemenizi isterdim.(arkadaşım Maliye bakanlığın da avkat)
Bunları şunun için anlatıyorum; bende Denizli de kısa bir araştırma yaptım, Bu işi 10-15 tane hakkıyla yapan firma var, adresi belli yeri belli,belgeleri olan,bu firmalar için bir sözüm yok,birkaç tane de aracılık yapan komisyoncu firma var araştırmalarıma göre onlarda belgeli faturalı yeri belli,ama birde internet firmaları var aman dikkat.
Mutlaka firmaların adreslerine gidin bir çaylarını için siz kazaçlı çıkarsınız.
Ama bir Denizli Evden Eve Nakliyat Platform var Denizli nin Evden eve Nakliyat Platformu http://www.denizlinakliyatfirmalari.com/  bu platform bu işi çok ciddi tutuyormuş belgesi kayıdı olmayan firmaları platforma kaydetmiyormuş bilginize isterseniz ihtiyaç olduğunda deneyebilirsiniz.İyi günler

Bu konularda ileriki makalelerimde sizlere bol bol bilgilendirmek isterim.

1 yorum:

 1. Did you hear there is a 12 word phrase you can communicate to your man... that will induce deep feelings of love and impulsive attractiveness to you buried inside his heart?

  Because deep inside these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's impulse to love, admire and care for you with his entire heart...

  ===> 12 Words That Trigger A Man's Love Impulse

  This impulse is so built-in to a man's brain that it will make him try better than ever before to make your relationship the best part of both of your lives.

  Matter-of-fact, fueling this all-powerful impulse is absolutely mandatory to having the best possible relationship with your man that the second you send your man a "Secret Signal"...

  ...You will immediately find him open his soul and mind to you in such a way he never expressed before and he'll distinguish you as the one and only woman in the universe who has ever truly attracted him.

  YanıtlaSil